Cover afbeelding voor
Home / Over NasWerkt / Medewerkers

De mensen van NasWerkt

NasWerkt met een hechte groep experts

Dit is het team van NasWerkt. Elke dag zetten wij ons in om de juiste kandidaten op de perfecte werkplek te plaatsen.

Portret afbeelding van

Amy Hobeyn

(0416) 675 130

amy@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Anne de Kruijff

(073)5236715

anne@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Bas van Zeelst

(073)5236715

bas@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Bo Maas

(073)5236715

bo@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Bertine Coenraads

(024)3736415

bertine@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Dave Baardman

(073)5236715

dave@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Esther Grummels

(024)3736415

esther@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Evi Groenen

(024)3736415

evi@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Jordy Gutte

(073)5236715

jordy@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Julia Weening

(073)5236715

julia@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Kelly Bouw

(0162) 522 600

kelly@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Kirsty Versluis

(040)7200705

kirsty@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Lanka Habraken

(040)7200705

lanka@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Laura Kersten

(024)3736415

laura@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Liesbeth Verhoeven

(013) 521 96 15

liesbeth@naswerkt.nl

Marcel Aaldering

Marcel Aaldering

(024)3736415

marcel@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Margot Ockerse

(024)3736415

margot@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Martijn van Rijswijk

(024)3736415

martijn@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Nina Smits

(024)3736415

nina@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Noor van der Leeuw

(0416)675130

noor@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Patricia Kanters

(024)3736415

patricia@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Quinten Vorstenbosch

(073)5236715

quinten@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Rachel Kievits

(024)3736415

rachel@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Raquel Cavenecia

(024)3736415

raquel@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Richard Nas

(024)3736415

richard@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Romy Schumacher

(040)7200705

romy@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Roy de Groot

(024)3736415

roy@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Sabrina Kaspers

(024)3736415

sabrina@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Sabrina van Susteren

(024)3736415

finance@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Suzanne Couvreur

(013) 521 96 15

suzannecouvreur@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Suzanne Cuomo

(024)3736415

suzanne@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Tanisha Manusiwa

(024)3736415

tanisha@naswerkt.nl

Achtegrondafbeelding voor NasWerkt voor jou. We vertellen graag hoe.

NasWerkt voor jou. We vertellen graag hoe.

Over NasWerkt


Vragen? Neem contact op!

NasWerkt is gevestigd in de provincies Gelderland en Noord-Brabant. Neem contact op met de vestiging bij jou in de buurt.

NasWerkt locatie Den Bosch

NasWerkt Den Bosch

Stationsplein 91

5211 BM Den Bosch

(073) 523 67 15

Kaart / Route
Architectuur afbeelding van het  gebouw

NasWerkt Nijmegen

Nassausingel 4

6511 EV Nijmegen

(024) 373 64 15

Kaart / Route
Architectuur afbeelding van het  gebouw

NasWerkt Eindhoven

Wal 1

5611 GE Eindhoven

(040) 720 07 05

Kaart/route
NasWerkt locatie Oisterwijk

NasWerkt Oisterwijk

Burgemeester Verwielstraat 3A

5061 JA Oisterwijk

(013) 521 96 15

Kaart/route
NasWerkt locatie Raamsdonksveer

NasWerkt Raamsdonksveer

Prins Hendrikstraat 3

4941 JT Raamsdonksveer

(0162) 522 600

Kaart/route
Architectuur afbeelding van het  gebouw

NasWerkt Waalwijk

Grotestraat 258

5142 CC Waalwijk

(0416) 675 130

Neem contact op