NasWerkt sfeerfoto collega lachend achter bureau
Home / Over NasWerkt / Medewerkers

De mensen van NasWerkt

NasWerkt met een hechte groep experts

Dit is het team van NasWerkt, ons kloppende hart!

Elke dag zetten wij ons vanuit de 6 vestigingen persoonlijk in om de juiste match te maken tussen kandidaten en opdrachtgevers.

Portret afbeelding van

Amanda Smets

(040) 720 07 05

amanda@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Amy Hobeyn

(0416) 675 130

amy@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Amy Jacobs

(013) 521 96 15

amy.jacobs@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Anne de Kruijff

(073) 523 67 15

anne@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Bas van Zeelst

06 53 85 00 07

bas@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Beaudine Schalk

(024) 373 64 15

beaudine@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Bertine Coenraads

(024) 373 64 15

bertine@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Bo Heijnen

(024) 373 64 15

bo.heijnen@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Bo Maas

(073) 523 67 15

bo@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Cornel van Bergen en Henegouwen

06 80 22 92 54

cornel@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Dave Baardman

(073) 523 67 15

dave@naswerkt.nl

Silhouet van vrouw met roze achtergrond

Eva van de Poll

(024) 373 64 15

eva@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Fabian Hendrix

(024) 373 64 15

fabian@naswerkt.nl

Silhouet van vrouw met roze achtergrond

Ingrid van Lier

06 21 37 11 30

ingrid@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Isabelle van Ham

(0416) 675 130

isabelle@naswerkt.nl

Silhouet vrouw met blauwe achtergrond

Joëlle Kraaij

(073) 523 67 15

joelle@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Jordy Gutte

(073) 523 67 15

jordy@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Juup Perrée

06 11 95 77 68

juup@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Kirsty Versluis

06 21 33 15 22

kirsty@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Lanka Habraken

(040) 720 07 05

lanka@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Leo van Roozendaal

(024) 373 64 15

leo@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Marcel Aaldering

06 21 65 41 60

marcel@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Margot Ockerse

(024) 373 64 15

margot@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Margot van Rijn

(024) 373 64 15

margotvanrijn@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Martijn van Rijswijk

(024) 373 64 15

martijn@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Meike Sieperda

(024) 373 64 15

meike@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Meltem Yenice

(013) 521 96 15

meltem@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Nina Smits

(024) 373 64 15

nina@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Quinten Vorstenbosch

(073) 523 67 15

quinten@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Rachel Kievits

(024) 373 64 15

rachel@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Raquel Cavenecia

(0416) 675 130

raquel@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Richard Nas

(024) 373 64 15

richard@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Roy de Groot

(024) 373 64 15

roy@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Sabrina Kaspers

(024) 373 64 15

sabrina@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Sabrina van Susteren

(024) 373 64 15

finance@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Sam Pijnenburg

(073) 523 67 15

sam@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Sophie Callaars

024 720 00 67

sophie@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Suzanne Cuomo

(024) 373 64 15

suzanne@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Tanisha Manusiwa

(024) 373 64 15

tanisha@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Teun van Haren

06 80 22 92 56

teun@naswerkt.nl

Silhouet vrouw met grijze achtergrond

Vere Boevé

(0416) 675 130

vere@naswerkt.nl

NasWerkt sfeerfoto kantoor collega achter bureau

NasWerkt voor jou. We vertellen graag hoe.

Over NasWerkt


Vragen? Neem contact op!

NasWerkt heeft 6 vestigingen in de provincies Gelderland en Noord-Brabant. Wil je versterking voor je team of ben je toe aan een nieuwe uitdaging? Neem contact op met de vestiging bij jou in de buurt!

NasWerkt vestiging DenBosch pand voorgevel

NasWerkt Den Bosch

Stationsplein 91

5211 BM Den Bosch

(073) 523 67 15

Kaart / Route
Architectuur afbeelding van het  gebouw

NasWerkt Nijmegen

Nassausingel 4

6511 EV Nijmegen

(024) 373 64 15

Kaart / Route
NasWerkt vestiging Eindhoven pand voorgevel

NasWerkt Eindhoven

Wal 1

5611 GE Eindhoven

(040) 720 07 05

Kaart / Route
NasWerkt vestiging Oisterwijk pand voorgevel

NasWerkt Oisterwijk

Burgemeester Verwielstraat 3A

5061 JA Oisterwijk

(013) 521 96 15

Kaart / Route
Architectuur afbeelding van het  gebouw

NasWerkt Venray

Stationsweg 21

5802 AA

0478729170

foto van naswerkt vestiging Waalwijk

NasWerkt Waalwijk

Grotestraat 258

5142 CC Waalwijk

(0416) 675 130

Kaart / Route
Neem contact op