Cover afbeelding voor
Home / Over Naswerkt / Medewerkers

Naszoekt, Nasvindt, Naswerkt.

Naswerkt met een hechte groep experts

Dit is het team van Naswerkt. Elke dag zetten wij ons in om de juiste kandidaten op de perfecte werkplek te plaatsen.

Portret afbeelding van

Richard Nas

(024)3736415

richard@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Dave Baardman

(073)5236715

dave@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Anne de Kruijff

(073)5236715

anne@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Bas van Zeelst

(073)5236715

bas@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Bo Maas

(073)5236715

bo@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Bertine Coenraads

(024)3736415

bertine@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Esther de Gooijer

(024)3736415

estherdegooijer@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Esther Grummels

(024)3736415

esther@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Evi Groenen

(024)3736415

evi@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Julia Weening

(073)5236715

julia@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Kirsty Versluis

(073)5236715

kirsty@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Margot Ockerse

(024)3736415

margot@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Martijn van Rijswijk

(024)3736415

martijn@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Nina Smits

(024) 373 64 17

nina@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Patricia Kanters

(024)3736415

patricia@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Quinten Vorstenbosch

(073)5236715

quinten@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Raquel Cavenecia

(024)3736415

raquel@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Rosemarie Hellenthal

(024)3736415

rosemarie@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Sabrina van Susteren

(024)3736415

finance@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Suzanne Cuomo

(024)3736415

suzanne@naswerkt.nl

Portret afbeelding van

Tanisha Manusiwa

(024)3736415

tanisha@naswerkt.nl

Achtegrondafbeelding voor Naswerkt voor jou. We vertellen graag hoe.

Naswerkt voor jou. We vertellen graag hoe.

Over Naswerkt


Vragen? Neem contact op!

Naswerkt is gevestigd in de regio Den Bosch en Nijmegen. Neem contact op met de vestiging bij je in de buurt.

Architectuur afbeelding van het  gebouw

Naswerkt Den Bosch

Stationsplein 91

5211 BM Den Bosch

(073) 523 67 15

Kaart / Route
Architectuur afbeelding van het  gebouw

Naswerkt Nijmegen

Nassausingel 4

6511 EV Nijmegen

(024) 373 64 15

Kaart / Route
Neem contact op