Branche:Techniek Plaats: Heusden Opleiding: Vmbo Uren per week: 38 Dienstverband: Uitzicht op vast Salaris: 13,84 - 16,19 per uur Publicatiedatum: 02-06-2021

Loopt er metaal door jouw bloed en vind jij het prachtig om nieuwe producten te maken? Solliciteer dan als lasser!

Wat ga je doen?

Als lasser binnen onze organisatie ben jij een belangrijke schakel! Wij hebben op de locatie in Heusden een klein team met ongeveer 6 collega’s en wij draaien onze hand niet om voor een (kleine) uitdaging. Met jouw laskwaliteiten maak jij de buizen, balken en rijplaten op maat voor onze klanten. Wij werken met diverse lastechnieken zoals: Onder poederdek (OP-lassen), MIG/MAG-lassen of CO2-lassen. Dit alles gebeurt handmatig alsmede machinaal. Naast de standaard werkzaamheden als het lassen, werk je met het hele team op het terrein. Dit houdt in dat onder jouw werkzaamheden o.a. behoren:

 • Laden en lossen van vrachtwagens met bovenloop-/portaalkraan en het op maat maken van staalproducten met een snijbrander of zaagmachine
 • Het overzichtelijk en schoon houden van het terrein en onze producten
 • Zorg dragen dat de werkplaats netjes blijft, dit doe je door regelmatig tijdens je werk op te ruimen, maar ook door met reinigingsmachines te werken

Wat wij bieden

 • Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring, maar gemiddeld ligt dit tussen €13,84 en €16,19 bruto per uur
 • 8,33% vakantiegeld;
 • 5,12% ADV toeslag;
 • Wij gaan samenwerkingen aan voor de lange termijn. Dit houdt ook in dat wij willen investeren in jouw ontwikkeling en groei. Afhankelijk van jouw kennis en ervaring kunnen wij jou, indien gewenst, opleiden
 • Wij zijn een familiebedrijf en vinden, behalve de contacten op locatie in Heusden, het ook erg belangrijk dat jij je thuis voelt binnen onze groep. We hebben daarom ook bijeenkomsten, waarbij we allemaal aanwezig zijn zodat jij je ook thuis voelt bij ons!

Wat wij vragen

 • Jij hebt ervaring met diverse lastechnieken én bent in het bezit van certificaten. Dit houdt dan natuurlijk ook meteen in dat je een groot technisch inzicht hebt;
 • Jij bent in het bezit van een VCA of bereid om dit te behalen;
 • Jij vindt het leuk om een belangrijke schakel binnen ons team te zijn. We werken veel samen met en voor elkaar! Hierom is het belangrijk dat je een flexibele werkhouding hebt en graag werk aanpakt;
 • Onze werkzaamheden vinden voornamelijk buiten plaats. Dit houdt in dat je goed tegen verschillende weersomstandigheden moet kunnen;
 • Jij bent fulltime beschikbaar tussen op maandag t/m vrijdag 7.00 u – 17.00 u.

Over de werkgever

Onze opdrachtgever is een totaal leverancier van stalen buizen, -balken en rijplaten uit voorraad. Daarnaast zijn zij ook de partij voor het op maat maken van deze materialen. Binnen hun vakgebied zijn ze zeer vooruitstrevend.

Ben jij de lasser die we zoeken dan komen wij graag in contact met jou!

Locatie

Solliciteer direct
Solliciteer in 1 minuut online en je krijgt vaak dezelfde dag al reactie

Solliciteer binnen 2 minuten op Allround Lasser

Nog geen cv? Geen probleem! Maak hier gratis jouw CV.

Wanneer je door NasWerkt wordt bemiddeld naar een baan verwerken we je persoonsgegevens. Bijvoorbeeld je e-mailadres, telefoonnummer of gegevens uit je cv, zodat we contact met je kunnen opnemen. Om je voor te stellen bij bedrijven, moeten we sommige gegevens ook weleens delen. Hiervoor vragen we je toestemming. Natuurlijk gaan we zorgvuldig met jouw gegevens om: lees hierover alles in ons privacy statement.

Bedankt voor je sollicitatie. We nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Sollicitatieprocedure

1. Jouw sollicitatie

Wat leuk dat je solliciteert bij NasWerkt! Binnen 1 werkdag zal een van onze intercedenten bij jou in de buurt contact met je opnemen.

2. Contact

Kom je in aanmerking voor deze vacature? Of zien wij andere mogelijkheden voor je? Dan nodigen wij je graag uit voor een gesprek bij een van onze vestigingen.

3. Intake gesprek

Je wordt warm ontvangen met een lekkere kop koffie of thee. Daarna gaan we met jou in gesprek om te bekijken wat jouw wensen en eisen zijn. Onze ervaren medewerkers leggen je direct een aantal mogelijkheden voor.

4. Gesprek werkgever

Jij lijkt ons een top kandidaat! Naar aanleiding van het intake gesprek gaan we jou voorstellen bij onze opdrachtgevers. Zijn zij ook enthousiast? Dan kan je direct op gesprek bij de werkgever.

5. Aan de slag

Is het een match? Super! Samen met de werkgever doen wij jou een aanbod. Natuurlijk komen we hier uit, en mogen we jou hierna feliciteren met jouw nieuwe baan! We maken alles in orde zodat jij zorgeloos aan je eerste werkdag kan beginnen.